Rusztowanie warszawskie nowe i używane

Profesjonaliści wykonujący prace na wysokościach wiedzą, jak ważna jest odpowiednia jakość rusztowań, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo wykonawców. W naszej ofercie znajduje się ich najpopularniejszy wariant, od dekad cieszący się niezmiennym zainteresowaniem. Zajmujemy się sprzedażą nowych lub wynajmujemy używane rusztowania warszawskie na terenie Białegostoku, Lublina i okolic. Już od wielu lat staramy się spełnić oczekiwania każdego klienta. Proponujemy asortyment o zróżnicowanych gabarytach, co pozwala idealnie dostosować konkretny wariant do charakteru prowadzonych prac.
 
[gkit id=5]

Możliwości wykorzystania rusztowań warszawskich w niskiej cenie

Ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się używane rusztowania, które udostępniamy na preferencyjnych warunkach. Niska cena idzie w parze z ich wysoką jakością – proponujemy konstrukcje, które zapewniają doskonałą stabilność i dbają o bezpieczeństwo. Można je wykorzystywać do najróżniejszych prac o charakterze budowlano-remontowym. Nasi klienci często zamawiają tego typu produkty, gdy muszą zająć się tynkowaniem, murowaniem lub malowaniem ścian. Jednak sprawdza się ono również przy wykonywaniu napraw i czyszczeniu okien.

W ofercie mamy także nowe modele. Sprzedaż rusztowań warszawskich, prowadzona przez naszą firmę m.in. na terenie Lublina i Białegostoku, nie musi wiązać się z wysokimi cenami – udowadniamy, że można zdobyć profesjonalne konstrukcje bez konieczności ponoszenia większych kosztów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprzedaż stabilnych, bezpiecznych i prostych w montażu rusztowań warszawskich

Łatwe w montażu ramki rusztowania warszawskiego to nieoceniona pomoc na budowie. Z ich pomocą szybko rozstawisz stabilną konstrukcję, która pozwoli na wykonanie prac na wysokości. Idealnie nadaje się do prac szklarskich, dekarskich, tynkarskich i murarskich. Oferujemy na sprzedaż ramki rusztowania warszawskiego gotowe do złożenia. Są one bezpieczne i stabilne. Przystosowane są do robót z obciążeniem nawet do 300 kg. Mamy wersje w ocynku, malowane i niemalowane.

Wychodząc naprzeciwko potrzebom firm, zapewniamy również połówki ramek i osprzęt dodatkowy oraz ich dowóz. Każde nasze używane lub nowe rusztowanie warszawskie wykonane jest z najwyższej jakości elementów. Zgodnie z wymogami dostarczamy metalowe podstawy i koła jezdne pod konstrukcję. Sprzedaż używanych elementów możliwa jest w okolicy Lublina, Białegostoku jak i całej Polski

Sprzedaż rusztowań warszawskich – Lublin, Białystok i okolice

Nasza firma od lat prowadzi sprzedaż rusztowań warszawskich na terenie całej Polski, w tym Lublina i Białegostoku. Są one przeznaczone do prac na zewnątrz i wewnątrz budynku. Dobór wielkości i ilości ram uzależniony jest od skali planowanego przedsięwzięcia. Standardowa, pojedyncza wersja ma wymiary 163 × 87 cm, a do zbudowania niskiej konstrukcji potrzebne są tylko 4 ramki. Pod nimi muszą znaleźć się cztery podstawki metalowe regulowane lub stałe.

Jeśli prace są wykonywane wewnątrz budynku, to rusztowanie do wysokości 6 m może być stawiane bez kotwienia (w przypadku prac na zewnątrz do 4.5 m). Rozłożona konstrukcja jest zawsze stabilizowana za pomocą poprzeczek i przekątnych, dzięki którym ułożone moduły są w pełni usztywnione. Jego szczyt należy zabezpieczyć za pomocą poręczy. Na stalowych ramkach układane są platformy robocze niekiedy wyposażone we włazy i w drabinki ułatwiające przemieszczanie się pomiędzy poziomami.

Profesjonalne wsparcie techniczne przy wyborze rusztowań warszawskich

Potrzebujesz pomocy w oszacowaniu wielkości rusztowania warszawskiego? Lepiej nie mogłeś trafić. Nasi kompetentni pracownicy chętnie doradzą Ci, ile poszczególnych elementów potrzebujesz oraz w jaki sposób postawić i zmontować ramy konstrukcji, aby całość cechowała się świetną stabilnością. Przygotują wycenę sprzedaży wraz z kosztem transportu pod wskazany adres na terenie Lublina, Białegostoku lub każdego innego miejsca w kraju. Gwarantujemy najlepsze ceny i wysokie standardy zawieranych umów.

Najlepsze na rynku rusztowania warszawskie

Staramy się sprostać oczekiwania każdego klienta, niezależnie od tego, czy zamierza on prowadzić prace budowlane na zewnątrz budynku, czy w jego wnętrzu. W obu przypadkach świetnym rozwiązaniem są rusztowania warszawskie – z wariantów używanych mogą skorzystać m.in. klienci z Białegostoku, Lublina i okolic.

Zajmujemy się sprzedażą konstrukcji przygotowanych na bazie niezawodnych, stalowych ramek, które nie są kłopotliwe w ustawieniu. Z łatwością można zadbać o ich stabilność – wystarczy w odpowiedni sposób ułożyć moduły poprzeczek i przekątnych. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie do charakteru prowadzonych prac. Chętnie doradzimy, które konstrukcje używane okażą się najlepszym wyborem w konkretnym przypadku. Podpowiadamy klientom, na co powinni zwrócić uwagę, aby produkty w stu procentach wpisywała się w ich potrzeby. Dzięki nam można szybko podjąć decyzję o zakupie odpowiedniej liczby elementów stalowych.

Nasze rusztowania warszawskie używane są dostępne w różnych wersjach gabarytowych. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dodatkowego osprzętu, kompatybilnego z omawianymi konstrukcjami.

 

KONTAKT:

tel. (83) 377-81-05

e-mail:mekbud@wp.pl

ODBIÓR OSOBISTY W SIEDZIBIE FIRMY

WYSYŁKA PRZESYŁKĄ KURIERSKĄ:

  • wysyłka na palecie do 70 ramek – 250 zł+20 zł pobranie,5-6dni
  • mniejsze elementy – 30zł
  • paczka do 30 kg, czas oczekiwania 2-3 dni

PROWADZIMY SPRZEDAŻ I WYNAJEM RAMEK RUSZTOWANIA WARSZAWSKIEGO O STANDARDOWYM ROZMIARZE 163 cm x 87 cm I RAMKI MAŁE O ROZMIARZE 81,5 cm x 87 cm ORAZ OSPRZĘT DODATKOWY DO RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 41, 21-530 Piszczac