Wynajem – rusztowania fasadowe elewacyjne

Niezbędnym elementem wielu prac na wysokościach są rusztowania fasadowe (elewacyjne). Wynajem oferowanych przez nas stalowych konstrukcji o wysokich parametrach nośnych i funkcjonalnych to propozycja dla klientów z różnych branż w woj. lubelskim. Podstawową zaletą tego sprzętu jest modułowość, która pozwala na elastyczny montaż. Dzięki specjalnym funkcjom regulacji można dostosować wysokość platform i stelażu do pożądanej wysokości. Z kolei rampy robocze mają różne długości i bez problemu dopasowuje się je do zmiennych wielkości ścian budynków. Natomiast to, ile będzie kosztować wynajem rusztowania elewacyjnego, uzależnione jest m.in. od okresu wypożyczenia.

Rusztowania fasadowe elewacyjne na wynajem

Te konstrukcje są często niezbędnym elementem różnego rodzaju prac budowlanych lub remontowych wykonywanych na wysokościach. Wynajem rusztowań fasadowych sprawdza się podczas m.in.: robót związanych z pokrywą dachową budynków, konserwacją lub naprawą elewacji w postaci malowania, docieplania, tynkowania itd. Stalowe ramy wykorzystywane są przy obiektach o niestandardowej budowie np. sportowych, kościołów czy innych. Wypożyczamy je także w zakresie jednorazowych usług do montażu scen festiwalowych, estrad albo reklam wielkogabarytowych.

Klienci z woj. lubelskiego korzystający z naszych konstrukcji elewacyjnych mogą być pewni, że ich użytkowanie jest bezpieczne i spełniają określone normy prawa europejskiego. Są łatwe w transporcie, montażu oraz odporne na działanie czynników zewnętrznych, a ewentualne koszty związane z ich przechowaniem stanowią nieduży wydatek.

Ile kosztuje wynajem rusztowania elewacyjnego fasadowego w Lublinie?

Jeśli nie wiedzą Państwo, jak wybrać konstrukcję oraz ile kosztuje wynajem rusztowania fasadowego, służymy doradztwem! Pomożemy dopasować odpowiedni sprzęt oraz wszelkie niezbędne elementy do jego montażu. Jeśli chodzi o stawki, to ustalamy je zawsze indywidualnie z klientem. Uzależnione są m.in. od długości wypożyczenia i ilości elementów oraz ustalenia po czyjej stronie jest transport, a stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Poza wypożyczeniem konstrukcji elewacyjnych da klientów z woj. lubelskiego oferujemy także sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, ile kosztuje ta usługa, zapraszamy do kontaktu!

Prowadzimy sprzedaż i wynajem rusztowań

KONTAKT: tel. (83) 377-81-05 e-mail: mekbud@wp.pl

ODBIÓR OSOBISTY Z SIEDZIBY FIRMY I ODDAŁ: 21-530 Piszczac

TRANSPORT-WYCENA INDYWIDUALNA : Na życzenie dowozimy rusztowania elewacyjne w miejsce wskazane przez klienta,odbieramy naszym transportem po zakończeniu najmu

PROWADZIMY SPRZEDAŻ I WYNAJEM RUSZTOWAŃ ELEWACYJNYCH FASADOWYCH NOWYCH I UŻYWANYCH PRODUKT POLSKI WYSOKIEJ JAKOŚCI???

STAWKI ZA WYNAJEM RUSZTOWAŃ ELEWACYJNYCH USTALANE SĄ KAŻDORAZOWO INDYWIDUALNIE UZALEŻNIONE JEST TO OD ILOŚCI WYNAJĘTEGO RUSZTOWANIA I CZASU NAJMU

DLA STAŁYCH KLIENTÓW UDZIELANE SĄ ZNACZĄCE RABATY

UWAGA: WPŁACENIE 100 % WARTOŚCI RUSZTOWANIA ZWALNIA Z PRZEDSTAWIANIA DOKUMENTÓW i znacznie obniża koszt najmu

MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU NA CAŁY SEZON DOGODNA JEDNORAZOWA STAWKA

STAWKI KSZTAŁTUJĄ SIĘ JUŻ OD -25zł/doba komplet – 100m/2

Mamy do zaoferowania pod wynajem 4,000m/2 rusztowań elewacyjnych system plettac dostępnych na podzielone zestawy o rożnych powierzchniach roboczych (m/2) są to rusztowania polskiej produkcji należą do grupy rusztowań przystosowanych wymiarowo do systemu plettac jest to najpopularniejszy system rusztowań w Polsce.

Jest to rusztowanie elewacyjne fasadowe, świetnie nadające się do wszelkich prac związanych z wykończeniami fasad domków jednorodzinnych jak i dużych budynków czy trudnych obiektów przemysłowych. Łatwość łączenia pola 2,50m z 3,00m daje możliwość adaptacji rusztowania do zaistniałych warunków na budowie , a łatwość montażu rusztowań w tym systemie zapewnia oszczędność czasu przy ustawianiu i demontażu ,ciężar elementów oraz intuicyjność rozwiązań sprawia ze z powodzeniem dwie osoby są w stanie ustawić rusztowanie jest to szczególnie istotne w dzisiejszych realiach gdy coraz trudniej o doświadczonych pracowników.

Do zalet oferowanego przez nas rusztowania można zaliczyć:
– Maksimum bezpieczeństwa
– Dostępne pola: 2,50m: 3.0m
– Łatwość szybkiego montażu i demontażu dwie osoby są w stanie szybko ustawić rusztowanie
– Możliwość regulacji i dostosowania do podłoża
– Długa żywotność dzięki solidnemu wykonaniu
– Duża odporność na czynniki zewnętrzne poprzez zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych (CYNKOWANIE OGNIOWE) POLEGA NA ZANURZENIU ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANEGO ELEMENTU STALOWEGO RUSZTOWANIA W ROZTOPIONYM CYNKU ) oraz elementy drewniane PODDAWANE SĄ IMPREGNACJI ZANURZENIOWEJ POPRZEZ ZANURZENIE DREWNA PRZEZ OKREŚLONY CZAS W IMPREGNACIE WYSOKIEJ, JAKOŚCI

POJEDYNCZE ELEMENTY RUSZTOWAŃ FASADOWYCH ELEWACYJNYCH SYSTEM PLETTAC POD WYNAJEM LUB DO SPRZEDAŻY.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 41, 21-530 Piszczac