Wynajem – rusztowania Warszawskie

KONTAKT: tel. (83) 377-81-05 e-mail: mekbud@wp.pl

ODBIÓR OSOBISTY Z SIEDZIBY FIRMY : 21-530 Piszczac        TRANSPORT-WYCENA INDYWIDUALNA : Na życzenie dowozimy rusztowania warszawskie wraz z osprzętem w miejsce wskazane przez klienta,odbieramy naszym transportem po zakończeniu najmu.

STAWKI ZA WYNAJEM RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH USTALANE SĄ KAŻDORAZOWO INDYWIDUALNIE UZALEŻNIONE JEST TO OD ILOŚCI WYNAJĘTYCH RAMEK I OSPRZĘTU DODATKOWEGO I CZASU NAJMU.

UWAGA: WPŁACENIE 100 % WARTOŚCI RUSZTOWANIA ZWALNIA Z PRZEDSTAWIANIA DOKUMENTÓW i znacznie obniża koszt najmu

DLA STAŁYCH KLIENTÓW UDZIELANE SĄ ZNACZĄCE RABATY.

STAWKI ZA WYNAJEM RAMEK I OSPRZĘTU DODATKOWEGO KSZTAŁTUJĄ SIĘ JUŻ OD -0, 75gr./1.szt./doba.

PROWADZIMY SPRZEDAŻ I WYNAJEM RAMEK RUSZTOWANIA WARSZAWSKIEGO O STANDARDOWYM ROZMIARZE 163cm x 87cm I RAMKI MAŁE O ROZMIARZE 81, 5cm x 87cm JAK I OSPRZĘT DODATKOWY DO RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH.

Rusztowania warszawskie które oferujemy do sprzedaży i pod wynajem z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wykonywania robót zewnętrznych  jak i wewnątrz budynków czy hal produkcyjnych, świetnie nadają się do prac murarskich, tynkarskich, malarskich, ciesielskich, spawalniczych, szklarskich instalacyjnych, montażowych, dekarskich, docieplenia budynków prace renowacyjne itp.

 

ZESTAWIENIA Z NASZYCH RAMEK MOŻNA WYNAJĄĆ LUB ZAKUPIĆ WERSJE OCYNKOWANE I MALOWANE NA PODEŚCIE METALOWYM OCYNKOWANYM LUB Z PŁYTY WODOODPORNEJ 

 

OSPRZĘT DODATKOWY DO RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH.

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 41, 21-530 Piszczac